One-to-One Tutoring
Price per lesson (55 minutes) = US$60
Tutoring special packages are sold in 10, 20, and 40-hour
10 Lesson Package – US$600 US$540
20 Lesson Package – US$1,200 US$960
40 Lesson Package – US$2,400 US$1,680
How to Apply for ONE-TO-ONE TUTORING
1. If you have a PROMOCODE, enter it to receive a discount
2. Choose SINGLE LESSON or LESSON PACKAGE of your preference. Select the number of LESSONS that you want to purchase
3. Fill out the Application Form
4. Click the MAKE A PAYMENT button